Rozmówki niemieckie dla bystrzaków

Rozmówki niemieckie dla bystrzaków - Paulina Christensen | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Paulina Christensen
WYMIAR
7,95 MB
NAZWA PLIKU
Rozmówki niemieckie dla bystrzaków.pdf
ISBN
7215397870653

OPIS

Naucz się w krótkim czasie mówić po niemiecku!Szybki dostęp do podstawowych informacjiTablice, dzięki którym szybko znajdziesz potrzebne słowaZapis fonetyczny pozwalający błyskawicznie przejść do rozmowyWybierasz się do Niemiec, ale nie znasz używanego tam języka? Uczysz się niemieckiego w szkole, ale potrzebujesz poprawić swoje umiejętności z zakresu codziennej komunikacji? Głowa do góry! Ta niewielka książka z rozmówkami sprawi, że zaczniesz mówić po niemiecku, znacznie szybciej niż myślisz.W książce:Jak pytać o wskazówki, robić zakupy i zamawiać jedzenie w restauracjiJak radzić sobie z problemami i nagłymi wypadkamiJak rozmawiać o rodzinie i pracyDr Paulina Christensen i Anne Fox są doświadczonymi nauczycielkami języka niemieckiego.

ISBN 978-83-283-3398-7. Miejsce wydania Gliwice : Wydawnictwo Helion, Rok wydania cop.

realizacja w 24 godziny. Podróżniku, odkrywco, wolny człowieku... Seria Dla bystrzaków to niezbędnik każdego poszukiwacza wiedzy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI