Infekcja

Infekcja - Graham Masterton | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Graham Masterton
WYMIAR
8,32 MB
NAZWA PLIKU
Infekcja.pdf
ISBN
6219788736764

OPIS

Najsłynniejszy cykl horrorów Grahama Mastertona!Jasnowidz Harry Erskine kontra Misquamacus, najokrutniejszy z indiańskich demonów, który pojawia się we współczesnym świecie w przeróżnych wcieleniach i znajduje sobie zaskakujących sprzymierzeńców. Do cyklu należą powieści: Manitou, Zemsta Manitou, Duch zagłady, Krew Manitou, Armagedon oraz Infekcja.InfekcjaLekarze szpitala w Saint Louis nie są w stanie pomóc człowiekowi z nieznaną dziwną chorobą. Jeszcze dziwniejsze – i bardziej makabryczne – niż jej objawy jest to, co dzieje się z pacjentem po śmierci. Wezwana do oględzin profesor Anna Grey jest mocno zaniepokojona. Zwłaszcza kiedy jej ukochany umiera w ten sam sposób i choroba zaczyna przybierać rozmiary epidemii.Wróżbita Harry Erskine, niesłusznie posądzony o kradzież, musi opuścić Miami. Nie martwi się tym, bo po nocnej wizycie trzech zakonnic, które potrafią rozpływać się w powietrzu i mają coś wspólnego z Misquamacusem, nie uśmiecha mu się kolejne takie spotkanie. Lecąc do Los Angeles, czuje jednak, że tak łatwo nie ucieknie od swojego odwiecznego wroga.Po przypadkowym spotkaniu z Anną Grey łączy z nią siły i wspólnie próbują pokonać żądnych zemsty synów Misquamacusa i ich zastępy roznoszących zarazę sióstr w habitach.

U młodszych dzieci infekcje dróg oddechowych występują nawet 6-8 razy rocznie, co jest spowodowane tym, że układ odpornościowy u najmłodszych nie ... Objawy infekcji bakteryjnej mogą przypominać infekcję wirusową. Tak samo może występować ból gardła, katar, kaszel, gorączka, ale te objawy różnią się stopniem natężenia objawów i tempem rozwoju infekcji.

Infekcja bakteryjna. Infekcje bakteryjne wywołują zazwyczaj paciorkowce oraz - zdecydowanie rzadziej - inne bakterie, jak np.

POWIĄZANE KSIĄŻKI