Perfekcyjna śmierć

Perfekcyjna śmierć - Helen Fields | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Helen Fields
WYMIAR
9,82 MB
NAZWA PLIKU
Perfekcyjna śmierć.pdf
ISBN
6103772342083

OPIS

Na wzgórzu w parku zamarza naga dziewczyna.Szefowa fundacji charytatywnej umiera na tajemniczą chorobę.Inspektor Luc Callanach i świeżo awansowana nadinspektor Ava Turner nie wiedzą jeszcze, że w Edynburgu grasuje seryjny morderca.Pozbawia swoje ofi ary życia w najzimniejszy, najbardziej okrutny sposób. Umierają powolną, bolesną śmiercią.Ava i Luc zmagają się z własnymi problemami, a teraz muszą rozwiązać najtrudniejszą sprawę w swojej karierze: zbrodni pozornie bez motywu. Lecz wkrótce odkryją powód, dla którego morderca zabija - tak szokujący, że przekracza wszystko, z czym spotkali się do tej pory…

O nas. Nasza oferta Perfekcyjna śmierć jest dostępny w Digitalo.pl! Szukasz tego produktu? Sprawdź - najczęściej to właśnie Digitalo.pl ma najniższą cenę w Polsce. Informacje o Perfekcyjna śmierć - 7973892192 w archiwum Allegro.

Nasze książki są dokładnie sprawdzone i jasno określamy stan każdej z nich. Nowa.

POWIĄZANE KSIĄŻKI