Ostatni mag

Ostatni mag - Maxwell Lisa | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Maxwell Lisa
WYMIAR
7,45 MB
NAZWA PLIKU
Ostatni mag.pdf
ISBN
8114384365702

OPIS

Musisz zdobyć tę Księgę!Nowy Jork, Manhattan. Obdarzeni nadprzyrodzoną mocą Magini, uwięzieni na wyspie lodowatą energią Krawędzi, ukrywają swoją prawdziwą tożsamość. Próba przekroczenia tej niewidzialnej bariery grozi im utratą magicznych zdolności, a nawet śmiercią.Estę od dziecka szkolono w sztuce wykradania artefaktów z rąk Zakonu - złowrogiej organizacji, która stworzyła Krawędź. Dziewczyna potrafi się cofać do przeszłości i zdobywać magiczne przedmioty. Teraz czeka ją arcyważna misja: musi się przenieść do roku 1902, w czasy rządzących Nowym Jorkiem zuchwałych gangów, i wykraść prastarą Księgę z najpilniej strzeżonymi tajemnicami Zakonu. Esta ocali swą przyszłość, jeśli zdradzi tych, którzy pozostali w przeszłości…

Podziel się z innymi użytkownikami swoją opinią. DODAJ RECENZJĘ ... Książka Ostatni mag pochodzi z wydawnictwa Dolnośląskie.

Nie jest to wysokie, heroiczne fantasy, raczej fantasy łotrzykowskie, jak to z „Kłamstw Locke'a Lamory" Lyncha czy „Szóstki wron" Bardugo. Połączenie magicznych mocy i realiów początków XX wieku w Nowym Jorku z motywem podróży w czasie dało bardzo ciekawy ... Seria "Ostatni Mag" Lisy Maxwell to pomysłowe fantasy dla młodzieży.

POWIĄZANE KSIĄŻKI