Miłosna kapitulacja

Miłosna kapitulacja - Julie Anne Long | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Julie Anne Long
WYMIAR
6,76 MB
NAZWA PLIKU
Miłosna kapitulacja.pdf
ISBN
9426808527315

OPIS

Titania Danforth, osierocona dziedziczka fortuny, przybywa z Ameryki do Anglii, gdzie jej wuj, książę, ma znaleźć dla niej kandydata na męża. Titania wkracza na salony i oczarowuje wszystkich kawalerów.Jednak ona dostrzega tylko jednego mężczyznę. Niestety, jej wybranek ma nie tylko zniewalający urok, ale i fatalną reputację…Ian Eversea ani myśli dać się zakuć w małżeńskie kajdany. Wszak uwodzenie jest tak łatwe i przyjemne. Lecz nie przeczuwa, że oto spotkał godną siebie przeciwniczkę. A nieśmiały uśmiech i anielskie oczy Titanii mogą rozpalić zmysły i serce z iście diabelską mocą…

Kupuj leganie, nie chomikuj. ☞ Ebook - epub, mobi. Miłosna kapitulacja - Julie A.

Pakiet (Taniec w świetle księżyca, Nieznana miłość, Mój raz na zawsze książę, Miłość bez hrabiego) GALEN SHANA LINDEN CAROLINE LONG JULIE ANNE QUINN JULIA . W niebie może być goręcej niż w piekle… Delikatne, zmysłowe i absolutnie urocze. „Romantic Times" Titania Danforth, osierocona dziedziczka fortuny, przybywa z Ameryki do Anglii, gdzie jej wuj, książę, ma znaleźć dla niej kandydata na męża.

POWIĄZANE KSIĄŻKI