Męskie zwierze(nia)

Męskie zwierze(nia) - Agnieszka Gozdyra | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Agnieszka Gozdyra
WYMIAR
12,9 MB
NAZWA PLIKU
Męskie zwierze(nia).pdf
ISBN
6410490532946

OPIS

Męskie zwierze(nia) to książka, która odczarowuje stereotyp, zgodnie z którym postrzega się panów jako nieczułych i skrywających emocje. To książka o tym, że także twardziele wzruszają się i reagują na krzywdę tych, którzy sami nie mają głosu i nie są w stanie się obronić.O czym Zbigniew Hołdys i jego syn, Tytus, rozmawiają z psem Elvisem? W jaki sposób Elvis uratował Tytusa?Dlaczego Różal Marcin Różalski uważa, że zwierzęta są lepsze od ludzi? Jak to się stało, że on, znany sportowiec, zrezygnował z jedzenia mięsa i noszenia skórzanych ubrań? Dlaczego wypalił sobie na głowie liczbę – numer cielaka, przeznaczonego na rzeź?Co zrobiłby dla zwierząt Robert Biedroń, gdyby został prezydentem Polski? O tym wszystkim panowie opowiadają Agnieszce Gozdyrze w wyjątkowych, intymnych rozmowach.

Wszystkie książki, gry, puzzle i pozostaly asortyment wystawiamy z dużymi rabatami. Na życzenie ozdobnie pakujemy, doradzamy, kontaktujemy się z klientami. Męskie zwierze(nia) to książka, która odczarowuje stereotyp, zgodnie z którym postrzega się panów jako nieczułych i skrywających emocje.

Książka Koszt dostawy już od 0.00. Męskie zwierze(nia) w kategorii Literatura. Zarejestruj się; Zaloguj się Informacje o Męskie zwierze(nia) - 7807654148 w archiwum Allegro.

POWIĄZANE KSIĄŻKI