#Delete

#Delete - Sandi Lynn | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Sandi Lynn
WYMIAR
6,44 MB
NAZWA PLIKU
#Delete.pdf
ISBN
7441793383004

OPIS

Po kilku nieudanych związkach młoda fotografi czka wymyśla projekt #Delete i pisze o nim na swoim blogu. Chce pokazać kobietom, jak powinny się zachowywać, kiedy facet je lekceważy - po prostu trzeba wyrzucić go ze swojego życia. Ale jeden sms, który wysyła na niewłaściwy numer, stawia jej życie na głowie. A ona zaczyna się bać, że może złamać własne zasady, których uczy inne dziewczyny...„Mężczyźni. Totalne dupki, jeśli chodzi o traktowanie kobiet. Co do jednego."Zaesemesuję do niej, jak będę miał chwilę, jutro czy pojutrze. Albo popojutrze, i niech się cieszy""Może zadzwonię do niej za parę dni. Żeby nie pomyślała, że jesteśmy ze sobą zbyt blisko""Lubię ją, ale nie jest moim głównym priorytetem, ani nawet średnim.I tak będzie zawsze pod ręką, jak zechcę się do niej odezwać.Więc spokojnie..."Po kolejnym nieudanym związku wyznaczyłam sobie misję: pomóc kobietom odzyskać kontrolę nad życiem i uwierzyć w siebie, kiedy facet, który im się podoba, je olewa. Chciałam dać im do rąk potężną broń: projekt #Delete.Facet ulotnił się jak duch? #DeleteZbierał się dwa tygodnie, żeby ci odpowiedzieć na jedno proste pytaniew esemesie? #DeleteObiecał, że zadzwoni za kilka dni, a potem zaginął w akcji? #DeleteOdwołał randkę pół godziny wcześniej? Albo, co gorsza, po prostu się nie zjawił? #DeleteNazywam się Eloise Moore i to jest moja historia o tym, jak projekt#Delete i jeden wściekły sms wysłany na niewłaściwy numer zmieniły na zawsze moje życie...”

Sandi Lynn stworzyła bohaterkę, która ma dość facetów, którzy nie starają się, zaniedbują swoje panterki i stworzyła blog, fajny pomysł na książkę i jestem ciekawa rozwoju sytuacji ... To delete an element at a particular index: arr. delete_at (2) #=> 4 arr #=> [2, 3, 5] To delete a particular element anywhere in an array, use delete: arr = [1, 2, 2, 3] arr.

Short story: Google Chrome installs an updater called Keystone on your computer, which is bizarrely correlated to massive unexplained CPU usage in WindowServer (a system process), and made my whole computer slow even when Chrome wasn't running.Deleting Chrome and Keystone made my computer way, way faster, all the time.Click here for instructions. Customize your avatar with the #####delete and millions of other items. Mix & match this shirt with other items to create an avatar that is unique to you! The option to permanently delete your account will only appear after you've selected a reason from the menu.

POWIĄZANE KSIĄŻKI