Alfabet miłości

Alfabet miłości - Shana Galen | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Shana Galen
WYMIAR
3,49 MB
NAZWA PLIKU
Alfabet miłości.pdf
ISBN
7829647622137

OPIS

Marlowe jest piękna jak szlachetnie urodzona dama, lecz daleko jej do salonowych manier. Zna tylko mroczne zaułki Londynu i niebezpiecznych ludzi. Czasem jednak powraca do niej mgliste wspomnienie z dzieciństwa i imię - Elizabeth...I nagle ktoś wita ją tym imieniem. Marlow to zaginiona przed laty córka markiza. Odnajduje ją słynny detektyw i przywozi do swego brata, hrabiego Dane, by zaopiekował się Elizabeth, dopóki on sam nie wróci z jej rodzicami. Hrabia niecierpliwie czeka, aż brat uwolni go od kłopotu. Ale jego nieobecność się przedłuża, a towarzystwo równie nieokrzesanej, co urzekającej dziewczyny staje się coraz bardziej podniecające. I coraz bardziej ryzykowne…

Zobacz inne Literatura dla dzieci i młodzieży, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Alfabet miłości - „Emocje, akcja, humor i upojna love story." „Romantic Times Book Reviews" Marlowe jest piękna jak szlachetnie. Toggle navigation.

Próbowałam ją nawet z ciekawości raz zachęcić, proponując wspólne czytanie książeczki Florka, którą on niegdyś kartkował zacięcie dzień w dzień (pisałam o niej TUUU ). Szybko się znudziła i sobie poszła Kolejny raz widzę, jak bardzo te moje ... AM - Alfabet Miłości.

POWIĄZANE KSIĄŻKI