Więźniowie miłości

Więźniowie miłości - Grace Burrowes | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Grace Burrowes
WYMIAR
11,78 MB
NAZWA PLIKU
Więźniowie miłości.pdf
ISBN
9908065998227

OPIS

Książę Christian Severn ma za sobą kilka strasznych lat we francuskiej niewoli. Przy życiu trzymało go jedynie pragnienie zemsty. Teraz jest wolny i gotowy wymierzyć swym wrogom własną sprawiedliwość.Lecz spotkanie z hrabiną Gillian Greendale uświadamia mu, że są rzeczy ważniejsze niż zemsta…Piękna Gillian ma za sobą kilka strasznych lat u boku brutalnego męża. Spotkanie z Christi anem budzi w niej zapomniane uczucia i nadzieję.Lecz czy dwoje ludzi, którzy tyle wycierpieli, ma szanse na wspólną przyszłość? Zwłaszcza, że ktoś pragnie zniszczyć ich szczęście. I nie cofnie się przed niczym…

Więcej ... "Więzień miłości" to popularna turecka telenowela. Co się wydarzy w życiu bohaterów? Podajemy streszczenie 498.

Zobacz streszczenia szczegółowe odcinków i przypomnij sobie, co przyniósł ostatni odcinek. Więzień Miłości streszczenia szczegółowe odcinków 503, 504, 505 Więzień Miłości odc.

POWIĄZANE KSIĄŻKI