Pejzaż nocnych rozmów

Pejzaż nocnych rozmów - Wanda Majer-Pietraszak | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Wanda Majer-Pietraszak
WYMIAR
3,22 MB
NAZWA PLIKU
Pejzaż nocnych rozmów.pdf
ISBN
9311473683142

OPIS

Kiedy w życiu wszystko wywraca się do góry nogami, później może być już tylko... lepiej. Danuta, zdradzana przez męża, wybiera życie w pojedynkę. Ale przewrotny los sprawia, że pojawiają się nieoczekiwane propozycje i nadciągają nieuchronne zmiany. I choć początkowo nie będzie z nich zadowolona, bardzo szybko doceni to, co się wydarzy.Danuta jest dziennikarką radiową, prowadzi nocne rozmowy ze słuchaczami w swoim bardzo popularnym autorskim programie Nocne largo. Czy w chwili, gdy to ona opowie im o swoich problemach, wesprą ją i staną u jej boku?Najnowsza powieść Wandy Majer-Pietraszak przywodzi na myśl magiczne chwile, które mogą poznać tylko ci, którzy znają smak nocnych zwierzeń. To opowieść o tym, że kiedy czas nieco zwalnia, można wreszcie zauważyć to, co w życiu najważniejsze. I o tym, że na szczęście po każdej nawet najczarniejszej nocy przychodzi dzień!

Zna też dobrze życie, można by powiedzieć i ma do niego pewien dystans ... Kiedy w życiu wszystko wywraca się do góry nogami, później może być już tylko... lepiej.

Ale , Pejzaż nocnych rozmów, Księgarnia PWN Kraków zaprasza Pejzaż nocnych rozmów - mobi, epub . ebook .

POWIĄZANE KSIĄŻKI