Bądź najlepszy. To twój kreatywny challenge

Bądź najlepszy. To twój kreatywny challenge - praca zbiorowa | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
3,18 MB
NAZWA PLIKU
Bądź najlepszy. To twój kreatywny challenge.pdf
ISBN
9542374578855

OPIS

Pasja + cel + kreatywność + wytrwałość + uśmiech na twarzy + wiara w siebie x oczywiście nasza książka = to jest wzór na twój sukces.Rozwijaj swoją pasję, świetnie się bawiąc. Poznawaj nowych ludzi. Zdobywaj nowe doświadczenia. Zaczynajmy. Zaczynasz swój challenge.* wypełniaj, uzupełniaj, prowadź statystyki* podejmij wyzwanie i nagrywaj filmiki* twórz, baw się, rozwijaj pasję: sam lub z siostrą, bratem, rodziną, przyjaciółmi* nie ma granic wiekowych* nie ma znaczenia, gdzie mieszkasz* muzyka, śpiewanie, rysowanie, sport, moda. Tysiące pomysłów.Z nami robisz to, co lubisz najbardziej. Wierz w siebie każdego dnia pokaż siebie całemu światu. Bądź sławny. Zdobywaj świat na pewno masz głowę pełną pomysłów. Wymyślaj własne wyzwania spełniaj marzenia. Kreuj siebie i bądź wyjątkowy. A to dopiero początek. Notuj tu wszystko dokładnie, zbieraj doświadczenia. Czekaj na kolejną książkę z serii. Zobaczysz, co się będzie działo.

Książki i inne produkty w niskich cenach w księgarni internetowej czytam.pl. pasja + cel: kreatywnoŚĆ + wytrwaŁoŚĆ + uŚmiech na twarzy+wiara w siebie x oczywiŚcie nasza ksiĄŻka = to jest wzór na twÓj sukces. rozwijaj swojĄ pasjĘ, Świetnie siĘ bawiĄc.

To Twój kreatywny challenge autorstwa Opracowanie zbiorowe , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 23,55 zł . Przeczytaj recenzję Bądź najlepszy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI