Wszystko, czego pragnęliśmy

Wszystko, czego pragnęliśmy - Emily Giffin | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Emily Giffin
WYMIAR
3,32 MB
NAZWA PLIKU
Wszystko, czego pragnęliśmy.pdf
ISBN
3103579938938

OPIS

Nina należy do elity i u boku bogatego męża prowadzi wygodne życie, jakiego zawsze pragnęła. Ich syn Finch właśnie dostał się na wymarzone studia w Princeton.Tom jest samotnym ojcem i pracuje od rana do nocy. Rozpiera go duma, gdy jego córka Lyla dzięki stypendium zaczyna naukę w prywatnym liceum. Dziewczyna usilnie stara się dopasować do obcego jej otoczenia, choć latynoska uroda odziedziczona po matce wcale jej w tym nie pomaga.Światy Niny i Toma zderzają się gwałtownie, gdy w szkole wybucha skandal obyczajowy z udziałem ich dzieci.Pośród piętrzących się kłamstw bohaterowie będą musieli przemyśleć relacje z najbliższymi i odpowiedzieć sobie na ważne pytanie: czego naprawdę pragną?Emily Giffin w zaskakująco dojrzałej i aktualnej społecznie powieści prowokuje pytania o współczesne wychowanie i nadużycia wobec kobiet - i jak zawsze odsłania kobiece pragnienia i emocje.

Nina należy do kobiet, które mają wszystko. Pośród wielu kłamstw bohaterowie będą musieli odpowiedzieć sobie na pytanie: czego naprawdę pragną? Wszystko, czego pragnęliśmy | Emily Giffin (książka) - Księgarnia znak.com.pl Koszyk: 0,00 zł Logowanie Napisz recenzję o produkcie: Wszystko, czego pragnęliśmy Twoja ocena. Ocena ogólna.

Pierwsza z nich - Browningowie są wręcz nieprzyzwoito bogaci, a kupno synowi na urodziny samochodu za 60 000$ nie jest dla nich wielkim wydatkiem. Natomiast Tom Volpe samotnie wychowuje swoją córkę Lylę. Książka Wszystko, czego pragnęliśmy pochodzi z wydawnictwa Otwarte.

POWIĄZANE KSIĄŻKI