Tłuczki

Tłuczki - Katarzyna Wiśniewska | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Katarzyna Wiśniewska
WYMIAR
6,18 MB
NAZWA PLIKU
Tłuczki.pdf
ISBN
9778410359972

OPIS

Katarzyna Wiśniewska, psycholożka i filozofka, przez wiele lat była dziennikarką „Gazety Wyborczej”, pisała najczęściej o Kościele. Teraz napisała powieść. Mocną, o poplątanych relacjach w tak zwanej porządnej rodzinie. O dziadku tyranie, wielbicielu osobliwie przyrządzanego tatara, i kobietach cierpiętnicach, które potrafią się mścić. O obłudzie – w Kościele i w rodzinie.Niech was nie zwiedzie subtelna ironia tej powieści. Świat „Tłuczków” będzie wam się śnił po nocach, w tych snach będziecie z niego uciekać z wrzaskiem. Ale najpierw przeczytajcie do końca, bo to mocna rzecz - historia pokoleniowej sztafety perfidnej przemocy pod patronatem samego Pana Boga. – Piotr Kofta

Metalowe okucia sprawiają, że tłuczek jest dużo bardziej wytrzymały. Przybory do kuchni, używane w profesjonalnej gastronomii, wyróżniają się wysoką jakością wykonania oraz zróżnicowanymi parametrami. Dotyczy to nie tylko sprzętów do wyposażenia chłodni czy zmywalni, ale także akcesoriów do przyrządzania dań głównych, takich jak tłuczki kuchenne.

Tłuczek porcelanowy, szorstki. Sprzęt laboratoryjny - kompleksowe wyposażenie laboratorium.

POWIĄZANE KSIĄŻKI