Steve Jobs. Sztuka prezentacji. Jak świetnie wypaść przed każdą publicznością

Steve Jobs. Sztuka prezentacji. Jak świetnie wypaść przed każdą publicznością - Carmine Gallo | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Carmine Gallo
WYMIAR
11,60 MB
NAZWA PLIKU
Steve Jobs. Sztuka prezentacji. Jak świetnie wypaść przed każdą publicznością.pdf
ISBN
7664460756986

OPIS

Klucz do sukcesu to umiejętność przekonania innych do siebie.Nikt nie potrafił tak oczarować publiczności, jak Steve Jobs podczas swych legendarnych prezentacji.Ta książka pokaże wam, jak być równie skutecznym jak on.Poznaj sekrety technik, jakie szef Apple’a stosował, by porwać każdą widownię. Jak tworzyć zapadające w pamięć twitterowe nagłówki? Jakie błędy popełniamy najczęściej przy tworzeniu slajdów? Jak długo powinna trwać idealna prezentacja? Jak się ubrać i do czego może się przydać szklanka wody?Steve Jobs. Sztuka prezentacji to lektura obowiązkowa dla każdego, kto występuje publicznie - od nauczyciela przez PR-owca aż do szefa firmy.

Należy do gatunków: poradniki, praca, biznes, prezentacje, samodoskonalenie. Książka Steve Jobs.

Jak świetnie wypaść przed każdą publicznością autorstwa Gallo Carmine , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie . Przeczytaj recenzję Steve Jobs: Sztuka prezentacji.

POWIĄZANE KSIĄŻKI