Przysięga (wydanie pocketowe)

Przysięga (wydanie pocketowe) - Michael Palmer | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Michael Palmer
WYMIAR
11,92 MB
NAZWA PLIKU
Przysięga (wydanie pocketowe).pdf
ISBN
6120721231953

OPIS

Siedemnasty z kolei thriller medyczno-polityczny i jednocześnie pierwszy z cyklu, którego bohaterem jest doktor Lou Welcome.Doktor John Meacham wpada w szał, chwyta za broń i z zimną krwią morduje swojego wspólnika, personel medyczny przychodni i dwóch pacjentów. Na końcu popełnia samobójstwo.Wina za to tragiczne zdarzenie spada na doktora Lou Welcome’a, który lata temu pracował z Meachamem jako terapeuta, gdy ten stracił licencję z powodu uzależnienia od narkotyków. Lou wiedział, że John jest świetnym lekarzem i twardo walczył o przywrócenie mu prawa do wykonywania zawodu. Wybuch niekontrolowanej agresji jest dla Welcome’aszokujący, ale przede wszystkim kompletnie niezrozumiały. Usiłując rozwikłać zagadkę, Lou wpada na trop spisku, który zaprowadzi go do osób zajmujących najwyższe stanowiska w samym Białym Domu…

Książki i inne produkty w niskich cenach w księgarni internetowej dobraksiazka.pl $9.99 - Jedna z najpiękniejszych powieści o miłości! Zekranizowana z Ryanem Goslingiem i Rachel McAdams w rolach głównych. Karty starego notatnika kryją historię romantycznego uczucia, które roz Potęga podświadomości to jeden z najlepszych i najskuteczniejszych poradników, jakie kiedykolwiek napisano.

Doktor John Meacham wpada w szał, chwyta za broń i z zimną krw Przysięga Książka już od 11,83 zł - od 11,83 zł, porównanie cen w 1 sklepach. Zobacz inne Powieści i opowiadania, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Książki w wersji pocket to kieszonkowe wydania książek, które zmieszczą się w każdym plecaku czy torbie podróżnej.

POWIĄZANE KSIĄŻKI