Polska może być lepsza

Polska może być lepsza - Radosław Sikorski | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Radosław Sikorski
WYMIAR
3,77 MB
NAZWA PLIKU
Polska może być lepsza.pdf
ISBN
8149173427436

OPIS

CZY ZMIERZAMY KU GEOPOLITYCZNEJ KATASTROFIE?Mamy być dumni, że wstaliśmy z kolan, a nie zauważać, że upadliśmy na głowę.Narzucają nam język nienawiści. Wyzywają od zdrajców i odmawiają polskości.Koszulka z napisem „Śmierć wrogom ojczyzny” ma być miarą patriotyzmu.Świat jeszcze przed chwilą patrzył na nas z podziwem. Liczono się z naszym zdaniem. Byliśmy wiodącym państwem Europy. Dziś patrzy się na nas ze zdumieniem. Stoimy z boku. Władza mówi, że dumnie, ale faktem jest, że samotnie.Po co nam Unia Europejska? Czy zagraża nam Rosja? Na ile możemy polegać na USA? Jak wrócić do wielkiej gry?Na takie pytania odpowiada Radosław Sikorski, wykładowca Harvardu, były minister obrony i spraw zagranicznych. Człowiek, który prowadził grę z największymi: Clinton, Ławrowem, Merkel czy Janukowyczem.

Cena 34.46 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia. Polska Może Być Lepsza Polska Może Być Lepsza Radosław Sikorski 0 ocen Wydawnictwo: Znak Horyzont.

Polska może być lepsza - Sikorski Radosław. Pobierz i przeczytaj fragment ebooka za darmo.

POWIĄZANE KSIĄŻKI