Gdzie są kamedulskie piwnice czyli dwór, gang i przypowieści

Gdzie są kamedulskie piwnice czyli dwór, gang i przypowieści - Robert M. Rynkowski | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Robert M. Rynkowski
WYMIAR
6,90 MB
NAZWA PLIKU
Gdzie są kamedulskie piwnice czyli dwór, gang i przypowieści.pdf
ISBN
9772531430746

OPIS

Spokojne wakacje wypełnione słodkim lenistwem? Nie w wypadku Karoliny, Anety i Karola oraz dwojga ich nowych przyjaciół! Karolina zawsze znajdzie jakąś zagadkę do rozwiązania. A jeśli nie, to... zagadka znajdzie ją. Nawet niczym niewyróżniający się "dwór" zdaje się kusić tajemnicą, której rozwikłania nie powstydziłby się Indiana Jones. Rozwiązywanie zagadek z odległej przeszłości nie jest jednak łatwe, gdy wszystkie tropy zdają się prowadzić donikąd, a w drogę wchodzi gang Fryzjera. Czy i tym razem intuicja nie zawiedzie Karoliny? Czy "dwór" rzeczywiście skrywa jakąś tajemnicę? Czy w każdej legendzie jest ziarnko prawdy? I czy uda się przechytrzyć wrogi gang?Młodszych i starszych czytelników zapraszam do świata kolejnych wakacyjnych przygód bohaterów znanych z powieści Szyfr, muzeum i sykomora - czyli gdzie jest skarb prapradziadka, świata, w którym ich przyjaźń zostanie poddana próbie i w którym będą musieli odpowiedzieć na ważne życiowe pytania.

Rynkowski, „ Gdzie są kamedulskie piwnice, czyli dwór, gang i przypowieści „, Wydawnictwo Petrus , Kraków 2018, s. 186. 23 maja 2018 r.

Opis Szczegóły produktu. Inne z tej kategorii Inne z tej marki.

POWIĄZANE KSIĄŻKI