Zatoka cieni

Zatoka cieni - Eric Berg | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Eric Berg
WYMIAR
9,17 MB
NAZWA PLIKU
Zatoka cieni.pdf
ISBN
7070617531455

OPIS

Marlene Adamski z nieznanych powodów skacze z balkonu swojego domu. Uchodzi z upadku z życiem, lecz od tej pory nie mówi. Ani słowa. Psychoterapeutka Ina Bertholdy nie potrafi wyjaśnić zachowania sześćdziesięciodwuletniej żony piekarza. Ponieważ sprawa nie daje jej spokoju, jedzie do meklemburskiej wioski Prerow, by odwiedzić pacjentkę. Wydaje się, że Marlene jest otoczona troskliwą opieką, lecz postawa jej męża wprawia Inę w zdumienie. Mężczyzna nawet na chwilę nie zostawia żony sam na sam z psychoterapeutką. Robi wszystko, by uniemożliwić kobietom rozmowę.Czternaście miesięcy wcześniej w kuchni Adamskich zbiera się przy stole osobliwe towarzystwo. Zgromadzeni planują coś potwornego…

Jednak niestety, oceniając ją przez pryzmat poprzednich, genialnych dzieł, całość nie robi już tak piorunującego wrażenia. Wyprodukowany przez Leonardo DiCaprio film dokumentalny „Zatoka cieni" mierzy się z nielegalnym połowem i zabijaniem zagrożonych gatunków ssaków wodnych, których pęcherze, sprzedawane na czarnym rynku, nazywane są „kokainą mórz". Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Zatoka Cieni - Eric Berg już od 8,85 zł - od 8,85 zł, porównanie cen w 14 sklepach.

Sprawdź też koniecznie recenzję "Zatoka cieni". Zatoka cieni (Sea of Shadows) Austria / Austria 2019, 103 min. Reżyseria / Directed by: Richard Ladkani Zdjęcia / Cinematography by: Richard Ladkani Producent/Producer: Walter Köhler, Wolfgang Knöpfler Kino Iluzjon - Muzeum Sztuki Filmowej.

POWIĄZANE KSIĄŻKI