Siedem minut w niebie

Siedem minut w niebie - Eloisa James | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Eloisa James
WYMIAR
3,2 MB
NAZWA PLIKU
Siedem minut w niebie.pdf
ISBN
8890849777432

OPIS

On obiecuje jej niebo.Ona daje mu siedem minut na spełnienie obietnicy...Eugenia Snowe kochała raz – wielką gorącą miłością. Jest przekonana, że już więcej nikogo nie pokocha. Całkowicie poświęciła się pracy, choć to zajęcie nietypowe dla damy z jej sfery. Eugenia prowadzi bowiem renomowaną agencję guwernantek.Lecz oto w drzwiach jej gabinetu staje Edward Reeve, arogancki syn hrabiego i genialny wynalazca. Chce mieć guwernantkę dla swego rodzeństwa i… chce mieć Eugenię dla siebie….ELOISA JAMES osiągnęła sukces w dwóch wcieleniach: poważnego profesora literatury i gwiazdy romansów historycznych. Ukończyła Harvard i Oksford, doktoryzowała się na uniwersytecie Yale, specjalizuje się w twórczości Szekspira i wykłada na uniwersytecie w Nowym Jorku.Jej błyskotliwe powieści z przesyconą wdziękiem i zmysłowością wyrafinowaną intrygą są wydawane w 28 krajach, nagradzane najbardziej prestiżowymi nagrodami, jak RITA Award (odpowiednik filmowego Oscara) i zajmują wysokie miejsca na amerykańskich listach bestsellerów.

Przeczytaj recenzję Siedem minut w niebie. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Siedem minut w niebie - 13 miejsce w Top 20 „New York Timesa" „Urocze, błyskotliwe i niebiańsko uwodzicielskie." „Romantic Siedem minut w niebie (Eloisa James).

Natalie jest ambitną dziewczyną, zafascynowaną polityką. Zainteresowania Polly... Siedem minut w niebie (2008) Sheva dakot be gan eden - Pewnego ranka Galia i jej chłopak wsiadają do miejskiego autobusu w Jerozolimie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI