Ożywczy deszcz. Seria Bajka na końcu świata. Tom 3

Ożywczy deszcz. Seria Bajka na końcu świata. Tom 3 - Marcin Podolec | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Marcin Podolec
WYMIAR
5,94 MB
NAZWA PLIKU
Ożywczy deszcz. Seria Bajka na końcu świata. Tom 3.pdf
ISBN
4707030109007

OPIS

Wiktoria i Bajka wędrują, by odnaleźć rodziców. Mijają dymiące kratery, wymarłe lasy i gruzowiska. Jak okiem sięgnąć – nieprzytulne widoki.Świat po wielkim wybuchu to zdecydowanie nie miejsce dla dziewczynki i psa. Ale jeśli już mamy tam dziewczynkę i psa, pozostaje nam trzymać za nie kciuki!„Bajka na końcu świata” to postapokaliptyczna seria dla najmłodszych autorstwa Marcina Podolca, jednego z najzdolniejszych polskich twórców komiksów i filmów animowanych.

Ożywczy deszcz" to trzeci tom postapokaliptycznej serii dla najmłodszych autorstwa Marcina Podolca, jednego z najzdolniejszych polskich twórców komiksów i filmów animowanych. "Ten komiks był jednym z najlepszych, jakie czytałam w życiu.

"Ten komiks był jednym z najlepszych, jakie czytałam w życiu. Był śmieszny i straszny. Wiktoria i Bajka wędrują, by odnaleźć rodziców.

POWIĄZANE KSIĄŻKI