Żarcik i inne (bardzo różne) opowiadania

Żarcik i inne (bardzo różne) opowiadania - Anton Czechow | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Anton Czechow
WYMIAR
11,37 MB
NAZWA PLIKU
Żarcik i inne (bardzo różne) opowiadania.pdf
ISBN
6921134495413

OPIS

Anton Czechow – klasyk literatury rosyjskiej, uznawany za mistrza „małych form literackich”, w której przeważały obrazki obyczajowe, miniatury z życia urzędników, kupców, ziemian i chłopów, łączące komizm z wyraźnymi akcentami krytyki społecznej.W niniejszym zbiorze: Żarcik oraz inne (bardzo różne) opowiadania przedstawiamy 28 takich miniatur, w tym uznawane za najsłynniejsze: Śmierć urzędnika i Kameleon.

Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Anton Czechow - klasyk literatury rosyjskiej, uznawany za mistrza „małych form literackich", w której przeważały obrazki obyczajowe, miniatury z życia urzędników, kupców, ziemian i chłopów, łączące komizm z wyraźnymi akcentami krytyki społecznej.. W niniejszym zbiorze: Żarcik oraz inne (bardzo różne) opowiadania przedstawiamy 28 takich miniatur, w tym uznawane za ... eBook Żarcik i inne (bardzo różne) opowiadania mobi epub 28 opowiadań autorstwa Antoniego Czechowa - klasyka literatury rosyjskiej, uznanego za mistrza „małych form".

Nowości z kategorii: Audiobooki » Opowiadania. Piekło kobiet.

POWIĄZANE KSIĄŻKI