Moje dziecko. Opieka nad niemowlęciem

Moje dziecko. Opieka nad niemowlęciem - praca zbiorowa | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
4,10 MB
NAZWA PLIKU
Moje dziecko. Opieka nad niemowlęciem.pdf
ISBN
9563655051220

OPIS

Opieka nad niemowlęciem jest jednym z największych i najważniejszych wyzwań życiowych. Świeżo upieczeni rodzice czują się przytłoczeni i zdezorientowani mnóstwem informacji na ten temat pochodzących z różnych źródeł. Wątpliwości te rozwiewa ten poradnik oparty na najnowszych wynikach badań i zaleceniach specjalistów. Odpowiada na pytania, które codziennie zadają sobie początkujący rodzice. Zawiera praktyczne, zweryfikowane przez ekspertów porady dotyczące okresu pomiędzy początkiem ciąży a pierwszym rokiem życia dziecka.

Większość rodziców przeżywa to samo, kiedy ich dziecko, mimo troskliwej opieki, karmienia i noszenia, nie przestaje płakać. Pojawia się zmęczenie i frustracja.

Świeżo upieczeni rodzice czują się przytłoczeni i zdezorientowani mnóstwem informacji na ten temat pochodzących z różnych źródeł. ... Opis: Moje dziecko - Friedman Jeremy, Saunders Natasha, Saunders Norman Opieka nad niemowlęciem jest jednym z największych i najważniejszych wyzwań życiowych.

POWIĄZANE KSIĄŻKI