Kołysanka

Kołysanka - Elżbieta Wardęszkiewicz | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Elżbieta Wardęszkiewicz
WYMIAR
6,81 MB
NAZWA PLIKU
Kołysanka.pdf
ISBN
8327166125082

OPIS

Pasjonująca opowieść o blaskach i cieniach rodzinnego życiaMelania i Marcin są w wieku, gdy dobrane małżeństwo może smakować uroki codzienności, nie rezygnując jeszcze z aktywności zawodowej i planów na przyszłość. Ona, wciąż czynna jako lekarz świadomy swej misji, znajduje czas na dalekie podróże, prowadzi otwarty dom i bogate życie towarzyskie. On natomiast, obdarzony anarchicznym temperamentem, wciąż ma skłonność do sprowadzania na siebie rozmaitych kłopotów. Choć różnią się od siebie niemal pod każdym względem, starają się być dla siebie jak najlepszym wsparciem i doceniać bogactwo uczuć, jakimi darzą siebie nawzajem. Tymczasem oboje będą musieli ponownie stanąć do egzaminu z rodzicielstwa. Czy ich skomplikowane relacje z dziećmi ulegną poprawie, gdy na świecie pojawi się wnuczka Melanii?

Darmowe, opracowane, pełne teksty lektur, e-booki, audiobooki i pliki DAISY na wolnej licencji. Tłumaczenie słowa 'kołysanka' i wiele innych tłumaczeń na angielski - darmowy słownik polsko-angielski. bab.la arrow_drop_down bab.la - Online dictionaries, vocabulary, conjugation, grammar Toggle navigation Teksty kołysanek dla dzieci są zwykle spokojne, melodyjne i urzekają swoją prostotą.

Miś Bu to wielki śpioch, który uwielbia moment, kiedy po całym dniu hasania może w końcu położyć się do swojego ciepłego łóżeczka. Jednak zanim nasz misiowy przyjaciel zamknie oczka i zaśnie na dobre, musi posłuchać kołysanki. Kołysanka.

POWIĄZANE KSIĄŻKI