Kłamstwo doskonałe

Kłamstwo doskonałe - Lisa Scottoline | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Lisa Scottoline
WYMIAR
12,69 MB
NAZWA PLIKU
Kłamstwo doskonałe.pdf
ISBN
6024192630285

OPIS

Wszyscy przepadają za Chrisem Brennanem – uczniowie, zawodnicy drużyny baseballowej, ich matki, kadra pedagogiczna. Niedawno przeprowadził się do małego miasteczka w Pensylwanii i podjął pracę w miejscowym liceum. Przystojny kawaler sprawia wrażenie chodzącego ideału. Tymczasem wszystko na jego temat jest kłamstwem – nigdy nie był nauczycielem ani trenerem, manipuluje uczniami, by zrealizować swój tajemniczy cel. Wspólnika szuka wśród nastoletnich baseballistów…Susan Sematov zmaga się z żałobą po śmierci ukochanego męża i trudami wychowania dwóch nastoletnich synów. Młodszy Raz jest ekscentrycznym, żywiołowym nastolatkiem, który osiąga sukcesy sportowe na pozycji głównego miotacza w szkolnej reprezentacji. Gdy ją utraci, jego emocjonalne rozchwianie narazi go na niebezpieczeństwo...Heather Larkin samotnie wychowuje syna i stara się poświęcić mu każdą wolną chwilę. Nieśmiały Jordan właśnie awansował na wymarzoną pozycję w drużynie, ale wrażliwość i potrzeba męskiego wzorca czynią z niego łatwą ofiarę manipulacji.Mindy Kostis, żona wziętego chirurga i matka szkolnej gwiazdy baseballu, uwikłana we własne skrywane problemy nie zauważa, że jej rozpieszczony syn wpada w poważne tarapaty. Rozbija się swoim nowiutkim BMW i nie wiadomo, gdzie ani z kim spędza czas.Trzy rodziny łączy drużyna oraz trener Chris Brennan. Jak daleko jest w stanie się posunąć, aby osiągnąć swój cel? Kto spośród nich przetrwa czyhające zagrożenie?W najnowszym thrillerze Lisy Scottoline znajdziecie pasjonującą, pełną nieoczekiwanych zwrotów akcji i charyzmatycznych postaci zagadkę kryminalną, która trzyma w napięciu aż do szokującego finału.Najnowsza powieść autorki wielu bestsellerów Lisy Scottoline to gwarancja doskonałej rozrywki. Mieszkańcom idyllicznego miasteczka grozi śmiertelne niebezpieczeństwo… Fabuła rozwija się w zawrotnym tempie, a czytelnik z przejęcia wstrzymuje oddech.BooklistWartka akcja osiąga kulminację w emocjonującej scenie pościgu, która świetnie prezentowałaby się na dużym ekranie.Publishers WeeklyGwałtowne zwroty akcji i oszałamiające tempo w prezencie od niezawodnej Lisy Scottoline.Library JournalLektura tej książki przypomina diaboliczną przejażdżkę rozpędzonym rollecoasterem.KirkusLisa Scottoline jest autorką dwudziestu jeden powieści zajmujących czołowe miejsca na listach bestsellerów "New York Timesa", a także laureatką Nagrody im. Edgara Allana Poe. Jej książki ukazały się drukiem w trzydziestu pięciu krajach, a w Stanach Zjednoczonych osiągnęły łączny nakład ponad trzydziestu milionów egzemplarzy. Lisa Scottoline mieszka w okolicach Filadelfii z gromadką rozbrykanych zwierzaków.Zapraszamy na jej stronę www.scottoline.com.

Nie kupuj kota w worku! Wypróbuj konto premium przez 14 dni za darmo! Dodał: zwiastuny. Kłamstwo doskonałe. Kryminał / Thriller, USA, Wielka Brytania, 2019.

Kobietę ... Oglądaj Online cały film Kłamstwo doskonałe Cda Lektor PL tylko u nas obejrzysz film Kłamstwo doskonałe Cda Lektor PL Full HD Po Polsku. Aby oglądać bez limitów zarejestruj się! Rejestracja jest bardzo prosta i zajmuje krócej niż minutę! Zobacz Helen Mirren i Ian McKellen w filmie KŁAMSTWO DOSKONAŁE.

POWIĄZANE KSIĄŻKI