Wyhoduj swoje drzewo

Wyhoduj swoje drzewo - Robert Trojanowski | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Robert Trojanowski
WYMIAR
7,58 MB
NAZWA PLIKU
Wyhoduj swoje drzewo.pdf
ISBN
4190292869483

OPIS

Wyhoduj swoje drzewo” to książka, przy której kiełkuje, rośnie i rozwija się wyobraźnia dziecka!Przez całą książkę pojawia się tylko jeden główny rysunek, który dzień po dniu dziecko uzupełnia, rysując rosnące drzewo od ziarenka aż do… no właśnie, to od Czytelnika zależy, jakie będzie to drzewo! Dziecko uruchamia wyobraźnię i na podstawie opisu rysuje kolejne fazy rozwoju swojego drzewa, od ziarenka aż do pięknej, bujnej, zielonej korony drzewa.Książka w niektórych dzieciach wyzwoli pokłady kreatywności, a w innych ciekawość i chęć sięgnięcia po np. książkę do biologii, aby zobaczyć, jak wygląda kiełkujące nasionko, kwitnące drzewo…To książka, która ćwiczy cierpliwość, ale robi to w sposób wesoły i kreatywny. To swoiste, rysunkowe tamagochi – takie „zwierzątko”, które trzeba codziennie odwiedzać i codziennie, od nowa, rysować! Ale codziennie drzewo się zmienia, rośnie, bo codziennie jest inne zadanie!Na 128 stronach znajdują się opisy, co dzieje się z drzewem, krok po kroku.Uczymy wytrwałości. Uczymy zachowania pro-ekologicznego.No i oczywiście przemycamy trochę humoru.

Sugerowana cena. 19,99 PLN Wyhoduj swoje drzewo" to książka, przy której kiełkuje, rośnie i rozwija się wyobraźnia dziecka! Przez całą książkę pojawia się tylko jeden główny rysunek, który dzień po dniu dziecko uzupełnia, rysując rosnące drzewo od ziarenka aż do… no właśnie, to od Czytelnika zależy, jakie będzie to drzewo! Wyhoduj swoje drzewo...

w księgarni internetowej tantis.pl ⭐ Szybka wysyłka! Książka Wyhoduj swoje drzewo do kupienia na dobreksiazki.pl za jedyne 14,69 zł (Rabat 27%). Autor: Robert Trojanowski, wydawnictwo: Centrum Edukacji Dziecięcej. Księgarnia TANIA KSIĄŻKA - hurtownia tania książka , sprzedajemy tylko tanie książki, książki przecenione, końcówki nakładów, książki outlet .

POWIĄZANE KSIĄŻKI