Pięciu i czołg

Pięciu i czołg - Piotr Langenfeld | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Piotr Langenfeld
WYMIAR
5,61 MB
NAZWA PLIKU
Pięciu i czołg.pdf
ISBN
4984969917683

OPIS

II wojna światowa wchodzi w decydującą fazę. Alianci zbierają siły przed inwazją w Europie i zadaniem ostatecznego ciosu Niemcom. Dywizja generała Maczka intensywnie szkoli się na szkockich poligonach. Wśród pancernych drużyn walczy niezwykła piątka.Poznajcie przedwojennego czołgistę, ułana, łobuza, spryciarza i chorowitego sybiraka. Tych pięciu pancernych bez psa nieuchronnie zmierza ku swojemu przeznaczeniu w normandzkiej bitwie.„Napisałem opowieść opartą na tysiącach prawdziwych życiorysów. Losów bardziej przerażających i niesamowitych niż niejedna hollywoodzka produkcja. Historiach ludzi, których wróg pozbawił kraju, domu, rodziny. Amerykanie czy Anglicy mieli przecież po wojnie gdzie wracać. W sytuacji Polaków nic nie było tak proste. Musieli bowiem najpierw przetrwać, nauczyć się żyć na wygnaniu i walczyć. Wyruszyć na żołnierski szlak oraz zwyciężać w wielkich bitwach, toczonych z hitlerowskimi dywizjami, a wszystko w jednym celu - odzyskania Ojczyzny, wolnej Polski. Cześć ich pamięci”.Piotr Langenfeld

Piotr Langenfeld po raz kolejny przestawia pionki na szachownicy jednego z najważniejszych wydarzeń ... Ebook + audiobook + książka Pięciu i czołg, Piotr Langenfeld. EPUB,MOBI,MP3.

Przeczytaj recenzję Pięciu i czołg. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! \\r „Pięciu i czołg" to najnowsza powieść Piotra Langenfelda.

POWIĄZANE KSIĄŻKI