Happy Food. Przez żołądek do szczęścia

Happy Food. Przez żołądek do szczęścia - Henrik Ennart | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Henrik Ennart
WYMIAR
11,83 MB
NAZWA PLIKU
Happy Food. Przez żołądek do szczęścia.pdf
ISBN
7320305971948

OPIS

Hamburger o działaniu przeciwzapalnym? Sok z buraka zamiast viagry?To możliwe. Zawartość talerza wpływa zarówno na ciało, jak i na umysł. Może poprawić humor i wyostrzyć zmysły, leczyć stany lękowe i depresję, a nawet przeciwdziałać wielu groźnym chorobom i opóźniać procesy starzenia. A wszystko zaczyna się w jelitach…Znany szwedzki szef kuchni Niklas Ekstedt oraz dziennikarz naukowy Henrik Ennart przekonują, że zdrowe odżywianie nie jest trudne – wystarczy wiedzieć, co nam służy i dlaczego. Proste przepisy połączone z lekkostrawną wiedzą z zakresu medycyny i psychologii pomogą zmienić podejście do jedzenia i odnaleźć szczęście w kuchni i poza nią.* Jakie pokarmy powodują stany zapalne i depresję?* Jak stres wpływa na brzuch?* Co uszczęśliwia jelita?* Na czym polega cukrowy blues?* Jak wyeliminować z jadłospisu złodziei szczęścia?* Które superprodukty ukoją ciało i duszę?Czytaj, jedz i bądź szczęśliwy!

Nasze książki są dokładnie sprawdzone i jasno określamy stan każdej z nich. Nowa.

Może poprawić humor i wyostrzyć zmysły, leczyć stany lękowe i depresję, a nawet ... Happy Food. Przez żołądek do szczęścia - mobi, epub, eBook.

POWIĄZANE KSIĄŻKI