Depresja i inne magiczne sztuczki

Depresja i inne magiczne sztuczki - Sabrina Benaim | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Sabrina Benaim
WYMIAR
12,75 MB
NAZWA PLIKU
Depresja i inne magiczne sztuczki.pdf
ISBN
9427933711032

OPIS

Najgłośniejsza youtuberka, performerka z Kanady i jej wyjątkowa poezjacześć. kiedy mówię cześć, chcę powiedzieć dziękuję. kiedy mówię dziękuję, chcę powiedzieć uwielbiam cię. kiedy mówię uwielbiam cię, chcę powiedzieć, że sprawdzę twój horoskop.Możesz pisać o miłości i kobiecości, o dojrzewaniu i samoświadomości. Możesz pisać o chłopcach, których kochasz. Ale o depresji? Do tego potrzeba niezwykłej odwagi i nietuzinkowego talentu.Sabrina Benaim jest przenikliwą obserwatorką codzienności, którą z niezwykłym wyczuciem opisuje w krótkich formach poetyckich. Jej wiersze zaskakują, wzruszają i rozśmieszają, a – przede wszystkim – są do bólu szczere. Ten tomik odczaruje nawet najbardziej mroczne chwile w naszym życiu.mama mówi: przecież umiesz zrobić coś z niczego,a potem pyta bez ogródek czy się boję śmierci.nie,ja się boję żyć.Sabrina Benaim – popularna kanadyjska poetka i perfomerka. Jej poemat Explaining My Depression to My Mother stał się kulturowym fenomenem, który obejrzało na Youtubie prawie 7 milionów osób.

Za kupno Każdej Książki otrzymasz Kod Rabatowy. Wspieraj Legalne Źródła zamiast strony typu chomikuj. Depresja i inne magiczne sztuczki Autor: Sabrina Benaim Wydawca: Wydawnictwo Literackie Tłumacz: Anna Arno Data wydania: 00-06-2018.

Kocham Cię, moje życie Monika Lewandowska. Książka Depresja i inne magiczne sztuczki - Benaim Sabrina Kup Najtaniej w Księgarni Internetowej Selkar.pl Błyskawiczna Wysyłka w 24h Depresja i inne magiczne sztuczki - mobi, epub - opis produktu: Najgłośniejsza youtuberka, performerka z Kanady i jej wyjątkowa poezja cześć. kiedy mówię cześć, chcę powiedzieć dziękuję.

POWIĄZANE KSIĄŻKI