Krótka historia Ducha Świętego

Krótka historia Ducha Świętego - ks. Hyacinthe Vulliez | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
ks. Hyacinthe Vulliez
WYMIAR
3,41 MB
NAZWA PLIKU
Krótka historia Ducha Świętego.pdf
ISBN
1994874507520

OPIS

Krótka historia Ducha ŚwiętegoKim jest najbardziej tajemnicza i nieuchwytna Osoba Boska? Jak napisać historię Tego, który nie ma początku ani końca? Jak widzą Go zielonoświątkowcy, a jak członkowie katolickiej Odnowy charyzmatycznej? Czy otrzymują Go ludzie wszystkich wyznań? Jak odkryć Go w swoim życiu? Ta książka to opowieść o Duchu Świętym – o Tym, który unosił się nad wodami, który wskrzesił Jezusa i który prowadzi Kościół. Jeśli nie boisz się trudnych pytań, rozpocznij lekturę tej pełnej niespodzianek historii.

Powiadomienia wysyłamy natychmiast po pojawieniu się towaru w sklepie. Zlecając nam powiadomienie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych do celów marketingowych XLM.pl.

Dostawa już od 3,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > U Jana Ewangelisty przeczytamy słowa wypowiedziane do Apostołów przez Zmartwychwstałego Jezusa: „Weźmijcie Ducha Świętego!Którym odpuścicie grzechy, są im odpuszczone, a którym zatrzymacie, są im zatrzymane" ( J 20, 22-23).. Wszystko jasne.

POWIĄZANE KSIĄŻKI