Jak upolować pisarza?

Jak upolować pisarza? - Sally Franson | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Sally Franson
WYMIAR
10,37 MB
NAZWA PLIKU
Jak upolować pisarza?.pdf
ISBN
5664140515866

OPIS

Jest bezwzględna. Jest bezczelna. Nie polubisz jej od razu.Casey Pedergast jest dyrektorką kreatywną agencji reklamowej. W świecie brandów i marek czuje się jak ryba w wodzie i bezwzględnie pnie się po szczeblach kariery.W wolnych chwilach czyta. Głównie Instagrama.Kiedy jej szefowa wpada na genialny pomysł zatrudnienia pisarzy do kampanii reklamowych, Casey ma pozyskać najbardziej gorące nazwiska świata literatury.Ale gdy pierwszą ofiarą ma być przystojny pisarz Ben, sprawy mogą się łatwo wymknąć spod kontroli.Co wyniknie z polowania Panny Ambitnej na Przystojnego Pisarza?Kto zyska, a kto straci na zderzeniu wielkiego świata literatury i reklamy?I czy jest tam miejsce na miłość?Przezabawna i momentami gorzka opowieść zdradzająca kulisy świata, do którego każdy z nas chciałby zajrzeć. Ale czy chcielibyśmy w nim zostać na dłużej?

Promocje nawet do -35%. Sprawdź! KsiążkaJak upolować pisarza?autorstwaSally Franson ️ Zamów online w Księgarni Internetowej PWN .

W blogosferze już kilkakrotnie przewijały mi się posty z jej recenzjami, gdzie każdy miał odmienne zdanie. Część ją kocha, część nienawidzi. Jak upolować pisarza? O tym najlepiej wie Sally Franson, która wydała świetną komedie spisaną na kartkach.

POWIĄZANE KSIĄŻKI