Zdobywca świata. Psy z piekła rodem. Tom 1

Zdobywca świata. Psy z piekła rodem. Tom 1 - Joanna Sędzikowska | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Joanna Sędzikowska
WYMIAR
9,84 MB
NAZWA PLIKU
Zdobywca świata. Psy z piekła rodem. Tom 1.pdf
ISBN
5041284759866

OPIS

Oto on. Bohater tej książki. Raptor – pies z piekła rodem i mój najlepszy przyjaciel. Poznaliśmy się pewnego chłodnego dnia, kiedy on miał siedem tygodni, a ja… No cóż, ja byłam dorosła. I wydawało mi się, że wiem, co robię.Raptor jest szpicem rasy pierwotnej – malamutem alaskańskim. To jedna z najtrudniejszych w prowadzeniu ras. Przyznaję, że kiedy go brałam, miałam o tym niewielkie pojęcie. Jak przystało na przedstawiciela północniaków, jest wielki i silny, a przy tym inteligentny i niezależny. Dlatego z łatwością udało mu się wywrócić do góry nogami życie całej naszej rodziny. Zawdzięczam mu sporo nerwów i niejeden siwy włos, ale ponad wszystko cudowne życie pełne przygód i śmiechu, nawet jeśli ten śmiech był czasem przez łzy.

Oprawa twarda: Wydanie: pierwsze: ISBN: 978-83-767-2628-1: EAN: 9788376726281: Liczba stron: 304: Format: 145x205mm: Cena katalogowa: 34,90 zł ... PSY Z PIEKŁA RODEM Zdobywca świata Joanna Sędzikowska. 3 Wstęp Jak powiedział jeden z moich ulubionych bohaterów filmo-wych: „Ogry są jak cebula.

Przyznaję, że kiedy go brałam ... Oto on. Bohater tej książki.

POWIĄZANE KSIĄŻKI