Tercet prowincjonalny

Tercet prowincjonalny - Katarzyna Ryrych | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Katarzyna Ryrych
WYMIAR
4,95 MB
NAZWA PLIKU
Tercet prowincjonalny.pdf
ISBN
8138241964681

OPIS

Troje ludzi, których mogłoby się wydawać dzieli wszystko.Troje outsiderów z wyboru lub z konieczności.Troje przeciw światu.Emerytowana nauczycielka historii, która postanawia rozpocząć zupełnie inne życie z dala od wszystkich i wszystkiego, co do tej pory stanowiło jej codzienność.Niedoszła morderczyni, której obca jest skrucha.Były alkoholik, który nie został księdzem.Miasteczko, które jak wampir wysysa ludzi, podzielone na tych co za i tych, co przeciw.Tu można tylko poddać się lub przeżyć.

Formaty na czytniki Kindle, PocketBook oraz telefony z systemami Android, iOS, Windows. Za kupno Każdej Książki otrzymasz Kod Rabatowy.

Po przeczytaniu notki wydawcy spodziewałam się lekkiej historii, a tymczasem w moje ręce trafiła bardzo mądra i życiowa książka. Wszystko tutaj zagrało tak jak powinno, bohaterowie są genialnie skrojeni, niby zwyczajni ale w tej swojej prostocie tak ciekawi i niezwykli. Szanowny kliencie używamy cookies w celu świadczenia usług.

POWIĄZANE KSIĄŻKI