Mała Lama w łóżku sama

Mała Lama w łóżku sama - Anna Dewdney | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Anna Dewdney
WYMIAR
6,74 MB
NAZWA PLIKU
Mała Lama w łóżku sama.pdf
ISBN
9784310873785

OPIS

Mała Lamawykąpana,przed snem bajkęczyta mama.Potem buziakw nos i w uszka,wyszła Mamana paluszkach.Specjalnie dla polskich dzieci tłumaczy Wojciech Mann.Kiedy czytamy książki z dziećmi, dzielimy się innymi światami, a co nawet ważniejsze, dzielimy się sobą. Wspólne czytanie buduje intymną relację, która uczy dziecko, co to znaczy być jedną z wielu istot żyjących na naszej planecie.Anna Dewdney, autorka serii o przygodach Małej LamyBestseller „The New York Times”. Ponad 10 milionów sprzedanych egzemplarzy na całym świecie. Na podstawie książek Netflix wyprodukował serial animowany dla dzieci.

Specjalnie dla polskich dzieci tłumaczy Wojciech Mann. Kiedy czytamy książki z dziećmi, dzielimy się innymi światami, a co nawet ważniejsze, dzielimy się sobą. Mała Lama wykąpana, przed snem bajkę czyta mama.

Przeczytaj recenzję Mała Lama w łóżku sama. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Mała Lama wykąpana, przed snem bajkę czyta mama.

POWIĄZANE KSIĄŻKI