Kto z nas jest bez grzechu?

Kto z nas jest bez grzechu? - o. Jean-Philippe Chauveau | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
o. Jean-Philippe Chauveau
WYMIAR
7,58 MB
NAZWA PLIKU
Kto z nas jest bez grzechu?.pdf
ISBN
2958156499267

OPIS

DUSZPASTERZ WIĘŹNIÓW I PROSTYTUTEKTyle cierpienia trudno zmieścić w jednym życiu: dzieciństwo w rodzinie alkoholowej, przemoc psychiczna i fizyczna, wykorzystanie seksualne, poprawczak, gang… Zło otaczało go niemal nieustannie, nie mógł przed nim uciec. Nigdy nie czuł się bezpiecznie.Dzisiaj o. Jean-Philippe Chauveau to kapelan aresztu. Prowadzi domy dla młodych uzależnionych. Jest szefem stowarzyszenia, które pomaga ludziom prostytuującym się.Jak to możliwe, że człowiek tak okrutnie skrzywdzony przez alkohol, przemoc i gwałt zaczął nieść nadzieję i pomoc właśnie tym, którzy są uwikłani w uzależnienia, przestępstwa i prostytucję?Uwielbiam historie, w których bohater po ludzku jest skazany na beznadzieję, opuszczenie i porażkę, ale Bóg nie daje za wygraną. Interweniuje, udowadniając, że nie ma ludzi zbyt poranionych i przegranych. Polecam tę książkę – jest pełna takiej Nadziei! Zetknięcie z nią grozi przemianą myślenia i w konsekwencji całego życia.Krzysztof Demczuk, lider wspólnoty Metanoia, prezes zarządu Fundacji Aplica, psychoterapeuta

Jean-Philippe Chauveau. tłumacz: Katarzyna Wierzchosławska, Piotr Wierzchosławski.

Jean-Philippe Chauveau to kapelan aresztu. Prowadzi domy dla młodych ... Buszpasterz więźniów i prostytutek Tyle cierpienia trudno zmieścić w jednym życiu: dzieciństwo w rodzinie alkoholowej, przemoc psychiczna i fizyczna, wykorzystanie seksualne, poprawczak, gang… Zło otaczało go niemal nieustannie, ... "Kto z was jest bez grzech, niech pierwszy rzuci na nią kamień." Prosta myśl: Kto jest bez grzechu, niech śmiało wykona ten wyrok śmierci.

POWIĄZANE KSIĄŻKI