Gratka dla małego niejadka

Gratka dla małego niejadka - Emilia Dziubak | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Emilia Dziubak
WYMIAR
4,69 MB
NAZWA PLIKU
Gratka dla małego niejadka.pdf
ISBN
8421262238080

OPIS

"Gratka dla małego niejadka" to książka dla najmłodszych w całości poświęcona jedzeniu. Znajdziecie w niej nie tylko w humorystyczny sposób zilustrowane przepisy na smaczne dania, ale także zabawy edukacyjne, gry i inne pomysły pobudzające wyobraźnię każdego małego niejadka. Maluch nauczy się dzięki niej przyrządzać potrawy, zarówno te trudne, jak i łatwe, rozpoznawać poszczególne składniki potrawy, nadawać im charakterystyczne cechy, dowie się, czym są witaminy, dlaczego należy myć warzywa, nauczy się postrzegać w jedzeniu nie tylko codzienny posiłek, ale także świetną zabawę.

Szczegóły . Data wydania: 2011-05-16 ... "Gratka dla małego niejadka" to książka dla najmłodszych w całości poświęcona jedzeniu.

Znajdziecie w niej nie tylko w humorystyczny sposób zilustrowane przepisy na smaczne dania,... Nie po to człowiek żyje, aby jadł, ale dlatego je, żeby żył. Sokrates „Gratka dla małego niejadka" to książka dla najmłodszych w całości poświęcona jedzeniu .

POWIĄZANE KSIĄŻKI