Gdzie jest Małej Lamy Mama?

Gdzie jest Małej Lamy Mama? - Anna Dewdney | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Anna Dewdney
WYMIAR
5,5 MB
NAZWA PLIKU
Gdzie jest Małej Lamy Mama?.pdf
ISBN
6222702591627

OPIS

Nie martw się, malutka Lamo,to nie wstyd tęsknić za mamą.Bądź pewna, żepod koniec dniaMama się pojawi w drzwiach.Specjalnie dla polskich dzieci tłumaczy Wojciech Mann.Kiedy czytamy książki z dziećmi, dzielimy się innymi światami, a co nawet ważniejsze, dzielimy się sobą. Wspólne czytanie buduje intymną relację, która uczy dziecko, co to znaczy być jedną z wielu istot żyjących na naszej planecie.Anna Dewdney, autorka serii o przygodach Małej LamyBestseller „The New York Times”. Ponad 10 milionów sprzedanych egzemplarzy na całym świecie. Na podstawie książek Netflix wyprodukował serial animowany dla dzieci.

Książka w kategorii Dla dzieci. Okładka Twarda.

Kiedy czytamy książki z dziećmi, dzielimy się innymi światami, a co nawet ważniejsze, dzielimy się sobą. Wspólne czytanie buduje intymną relację, która uczy dziecko, co to znaczy być jedną z... Gdzie jest Małej Lamy Mama? książka.

POWIĄZANE KSIĄŻKI