Sfinks

Sfinks - Christian Jacq | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Christian Jacq
WYMIAR
8,93 MB
NAZWA PLIKU
Sfinks.pdf
ISBN
7809880604943

OPIS

POSTĘP TECHNOLOGICZNY TO BEZLITOSNE BÓSTWO...Starożytny Egipt był uporządkowaną cywilizacją, w której duchowość, rządy, społeczeństwo i gospodarka łączyła zasada harmonii. Dziś mamy do czynienia z uniformizacją naszej planety pod władzą bezwzględnego bóstwa: postępu technologicznego. Larry Page, współzałożyciel firmy Google, powiedział: „Jeśli nie wiemy, w jakim miejscu jesteśmy, nie wiemy też, dokąd podążamy. Ale to nie szkodzi: big data wiedzą to za nas”.Tak naprawdę nasz świat już do nas nie należy. Oddaliśmy jego stery w ręce uczniów czarnoksiężnika, którzy uznali, że „mózg ludzki to przestarzały komputer”. W pejzażu sformatowanym przez Maszynę nie będzie miejsca dla myślących inaczej. A wszelki brak konformizmu zostanie uznany za przestępstwo…Sfinks to trzymająca w napięciu powieść o ostatnich sprawiedliwych, którzy stawiają opór ludzkiemu szaleństwu.

"Sprzedam kota" - sprawdź nasze ogłoszenia i wybierz swoje koty sfinksy. Sfinks Polska SA (SFINKS) - najnowsze wiadomości, aktualne notowania, forum dyskusyjne, komunikaty espi, wyniki finansowe, rekomendacje - 1 Zamów z Sfinks Polska na Pyszne.pl! Sprawdź menu ulubionej restauracji Sfinks Polska i zamów jedzenie z dostawą gdziekolwiek jesteś, do domu, biura czy na imprezę! W Sfinksie VI zaprojektowano strop lekki drewniany powiązany z konstrukcją dachu, zatem konieczna będzie zmiana technologii wykonania stropu na nośny, np. gęstożebrowy.

. Nazwa rasy najprawdopodobniej ma związek z podobieństwem do ... Sfinks Salon fryzjersko-kosmetyczny, Świdnica.

POWIĄZANE KSIĄŻKI