Prosto z serca

Prosto z serca - Charles Martin | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Charles Martin
WYMIAR
8,33 MB
NAZWA PLIKU
Prosto z serca.pdf
ISBN
9769244599469

OPIS

Charlie Finn musiał szybko dorosnąć, w wieku szesnastu lat został zupełnie sam. Dzięki wyjątkowej inteligencji zdobył prestiżowe stypendium na Harvardzie, które pozwoliło mu przetrwać, a nawet doskonale funkcjonować na obrzeżach uprzywilejowanego społeczeństwa. Umiejętność ta zapewniła mu sukcesy w bezwzględnym świecie biznesu oraz w prowadzeniu bardziej intratnych, ale ryzykownych interesów na wybrzeżu Miami. Charlie stara się rozdzielać życie prywatne od pracy, kiedy jednak okazuje się, że jego wybory mają fatalne skutki, postanawia naprawić wyrządzone zło. Jedzie do Ameryki Środkowej, gdzie spotyka ludzi, którzy zapłacili najwyższą cenę za podejmowane przez niego decyzje. Poznaje też piękną kobietę i jej córeczkę. Czy to spotkanie pomoże mu znaleźć drogę ku odkupieniu? Czy Charlie zdoła uwolnić serce i pokochać jak nigdy wcześniej?

To zbiór historii o „małych" rzeczach, które konsekwentnie realizowane, budują prawdziwą wielkość. Fragmenty video "Prosto z serca" ks.

Założycielka i Adminka Główna- Azja Adminka - Klaudyynka Adminka - Tomsa Adminka - Suzi Adminka - Rolcia Rękodzieła prosto z serca. 889 likes.

POWIĄZANE KSIĄŻKI