Kamień na Szczycie. Cykl Kroniki Drugiego Kręgu. Tom 3

Kamień na Szczycie. Cykl Kroniki Drugiego Kręgu. Tom 3 - Ewa Białołęcka | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Ewa Białołęcka
WYMIAR
8,80 MB
NAZWA PLIKU
Kamień na Szczycie. Cykl Kroniki Drugiego Kręgu. Tom 3.pdf
ISBN
3388820942483

OPIS

Trzeci tom serii Kroniki Drugiego Kręgu Ewy Białołęckiej, pierwszej damy polskiej fantastyki dla młodzieży.Po ucieczce od starych mistrzów, którzy próbowali nimi zawładnąć, grupa chłopców obdarzonych potężnymi zdolnościami magicznymi osiada na Jaszczurze, jednej z wysp Smoczego Archipelagu. Ukrywają się w krainie fantastycznych stworów, smoków, lamii i syren, tworząc Drugi Krąg, konfraternię magów związanych przyjaźnią i niechęcią do nauczycieli, którzy sprzeniewierzyli się powołaniu. Ich towarzyszką i młodzieńczą miłością staje się Jagoda, dziewczyna o równie dużym talencie magicznym, która jak oni musi ukrywać się przed wysłannikami Zamku Magów. Przyjaciele dorastają jednak i z czasem izolacja zaczyna im ciążyć, bezpieczeństwo zmienia się w nudę, pojawiają się zarzewia pierwszych konfliktów. Co gorsza, okazuje się, że świat też nie do końca o nich zapomniał i spokój baśniowej wyspy rychło może zostać zburzony.Jeszcze w tym roku wznowienie czwartej części oraz długo wyczekiwany ostatni tom serii!

Jeszcze w tym roku wznowienie czwartej części oraz długo wyczekiwany ostatni tom serii! Kamień na szczycie. Kroniki drugiego kręgu.

Tom 3 - Białołęcka Ewa , tylko w empik.com: 29,00 zł . Przeczytaj recenzję Kamień na szczycie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI