Farciara

Farciara - Dorota Wachnicka | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Dorota Wachnicka
WYMIAR
5,52 MB
NAZWA PLIKU
Farciara.pdf
ISBN
8764607694181

OPIS

Świat korporacji, zagraniczne podróże, miłość, intrygi i zdrady.Oto świat młodej prawniczki Natalii, która szuka szczęścia i spełnienia.Natalia podczas letnich wakacji nad Bałtykiem nawiązuje romans z przystojnym ratownikiem Wiktorem. Na ostatnie spotkanie mężczyzna nieoczekiwanie się nie stawia.Lato szybko mija. Po powrocie do Warszawy Natalia podejmuje prace w renomowanej kancelarii prawnej. Okazuje się, że jednym z jej partnerów jest… Wiktor.

Myślę, że znacznie lepiej sięgnąć po nią w jakieś leniwy, upalny, letni poranek, kiedy ma się ochotę na coś niezobowiązującego i niewiele trzeba, by uwierzyć, że ... ☞ Ebook - epub, mobi. Farciara - Wachnicka Dorota.

Natalia, młoda, atrakcyjna prawniczka. podczas letnich wakacji nad Bałtykiem Wachnicka Dorota - Farciara • Wachnicka Dorota • pliki użytkownika bzium71 przechowywane w serwisie Chomikuj.pl Książka Farciara autora Dorota Wachnicka wydana w roku 2018 przez EDIPRESSE POLSKA z kategorii Literatura Proza, powieść - oprawa Miękka ze skrzydełka - ISBN: 978-83-8117-704-7 Farciara pojawiła się pewnego dnia w piwnicy, w której przebywały dokarmiane przez człowieka koty - tylko po to, aby położyć się i czekać na śmierć.

POWIĄZANE KSIĄŻKI