Dubaj. Travelbook. Wydanie 3

Dubaj. Travelbook. Wydanie 3 - Dominika Durtan | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Dominika Durtan
WYMIAR
9,12 MB
NAZWA PLIKU
Dubaj. Travelbook. Wydanie 3.pdf
ISBN
6632406417287

OPIS

Dubaj – początkiem dwumilionowej stolicy emiratu o tej samej nazwie była wioska poławiaczy pereł. Metropolia powstała w ciągu ostatnich kilkudziesięciu lat dosłownie na pustyni i zadziwia swoją nowoczesnością i liberalnym podejściem do zachodniego stylu życia. Znajdziemy tu najwyższy budynek świata, sztuczne archipelagi wysp na lazurowych wodach Zatoki Perskiej, wielokulturową, bardzo liczną społeczność imigrantów z całego świata oraz świetnie rozbudowaną bazę turystyczną.Travelbook to Twój niezastąpiony towarzysz podróży. Wskaże Ci najważniejsze atrakcje, podpowie, czego szukać poza głównymi szlakami i wprowadzi w świat miejscowych obyczajów. Znajdziesz w nim opisy najciekawszych regionów i miast, a sprawdzone informacje praktyczne umożliwią staranne zaplanowanie podróży. Przewodnik wspaniale uzupełniają czytelne mapy, świetne zdjęcia i liczne ramki z ciekawostkami. Wszystko to w połączeniu z poręcznym formatem i atrakcyjną szatą graficzną sprawia, że Travelbook to najlepszy wybór dla ciekawych świata.

Wydanie 1, ISBN 9788324685202, Dominika Durtan, Dubaj - początkiem dwumilionowej stolicy emiratu o tej samej nazwie była wioska poławiaczy pereł. Metropolia powstała w ciągu ostatnich kilkudziesięciu lat dosłownie na pustyni i zadziwia swoją nowoczesnością i liberalnym podejściem do zacho... Dubaj - początkiem dwumilionowej stolicy emiratu o tej samej nazwie była wioska poławiaczy pereł. Dubaj - początkiem dwumilionowej stolicy emiratu o tej samej nazwie była wioska poławiaczy pereł.

⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 6,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Dubaj i okolice. Travelbook.

POWIĄZANE KSIĄŻKI