W sieci pragnień

W sieci pragnień - Sonya Cobb | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Sonya Cobb
WYMIAR
7,8 MB
NAZWA PLIKU
W sieci pragnień.pdf
ISBN
7794341961370

OPIS

Pełna emocji historia kobiety, która nie ma nic do stracenia…I może stracić wszystkoJej kradzieże spłacały rachunki.Jej rodzina za to zapłaciła.Sophie Porter to młoda mężatka, nieco sfrustrowana codziennymi problemami matka i ostatnia osoba na świecie, którą można by podejrzewać o kradzież arcydzieł renesansu. I właśnie dlatego jest w tym tak dobra! Podbieranie eksponatów z biura męża – kustosza w filadelfijskim muzeum – okazuje się dziecinnie proste… A pieniądze z ich sprzedaży są im tak bardzo potrzebne. Dzięki nim może uratować dom, który dla niej i jej rodziny jest wszystkim. Gdy FBI zaczyna węszyć, Sophie wie, że jak najszybciej powinna skończyć ze swoim złodziejskim procederem. Ale powoli przestaje mieć nad nim kontrolę... Bo czasami, gdy staramy się utrzymać cenne dla nas dobra materialne, tracimy z oczu to, co naprawdę się liczy.Niezwykle wciągająca opowieść o realiach macierzyństwa, niebezpieczeństwach sekretówi sztuce doceniania tego, co w życiu ma największą wartość.Powieść Sonyi Cobb to mądra, niezwykle ciekawa książka. Nie mogłam się oderwać! To wnikliwe i poruszające pisarstwo.DeLaune MichelSonya Cobb opisuje wyrafinowane środowisko skupione wokół muzeum, nielegalny handel sztuką oraz frustracje związane z macierzyństwem – i tworzy z tego świetny thriller!Karen Engelmann, autorka The Stockholm OctavoTrzymająca w napięciu, świetnie napisana powieść o rujnujących życie sekretach i o tym, jak silne jest to, co wynosimy z rodzinnego domu. Z zapartym tchem śledziłam wszystkie zwroty akcji – pełna zachwytu dla naturalnego piękna każdego zdania!Kelly Simmons

Tytuł oryginału: THE OBJECTS OF HER AFFECTION. Tłumaczenie: Anna Esden-Tempska.

I właśnie dlatego jest w tym tak dobra! Podbieranie ... Strona główna » Książki » Literatura piękna » Literatura kobieca » W sieci pragnień. W sieci pragnień ... €8.26 - PEŁNA EMOCJI HISTORIA KOBIETY, KTÓRA NIE MA NIC DO STRACENIA… I MOŻE STRACIĆ WSZYSTKO Jej kradzieże spłacały rachunki.

POWIĄZANE KSIĄŻKI