Przepaść

Przepaść - Krzysztof Bielecki | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Krzysztof Bielecki
WYMIAR
6,38 MB
NAZWA PLIKU
Przepaść.pdf
ISBN
4050539801870

OPIS

„Przepaść” to trzy utwory o miłości, śmierci i Polsce. O przepaści między wyobrażeniem a rzeczywistością. O dorastaniu do klęski.Opowiadania ukazały się w „Twórczości”. Czy zapowiadają literaturę nowych obrachunków? Krzysztof Bielecki dokonuje między innymi oceny postaw inteligenckich po 10 kwietnia 2010 roku, uznając Krakowskie Przedmieście za swoisty wyrzut sumienia. Drwi z tych, którzy tam drwili ? jakby szyderstwo miało być w minionych dniach miarą intelektualnej wyższości. Pyta o tożsamość.

W naszym leksykonie szaradzisty dla hasła „przepaść" znajduje się 70 odpowiedzi do krzyżówki. Jeżeli znasz inne definicje dla hasła „przepaść" możesz dodać je za pomocą formularza dostępnego w opcji Dodaj nowy.Pamiętaj, aby definicje były krótkie i trafne. Autobus z 45 pasażerami na pokładzie runął we wtorek w przepaść na wschodzie Boliwii - informował szef policji drogowej Helsner Valdez.

Autor nadał mu formę wiersza wolnego. Składa się z dwudziestu wersów o różnej ilości sylab.

POWIĄZANE KSIĄŻKI