Perła

Perła - Carolina De Robertis | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Carolina De Robertis
WYMIAR
9,22 MB
NAZWA PLIKU
Perła.pdf
ISBN
5070793970186

OPIS

Piękny przykład realizmu magicznego kojarzonego z literaturą południowoamerykańskąDwudziestoletnia Perla Correa jest jedynaczką wychowaną przez oziębłą matkę i purytańskiego ojca – oficera marynarki wojennej. W kraju, w którym rany po czasach dyktatury junty wojskowej są wciąż świeże, jego zawód jest tematem tabu. Dziewczyna odkrywa, że w przeszłości ojciec stał po niewłaściwej stronie, mimo to kocha go bezwarunkowo.Wizyta nieproszonego gościa zmusi ją nie tylko do konfrontacji z niewygodną prawdą i mroczną przeszłością ojca, ale również do zadania sobie pytania: kim właściwie jestem?To książka, która nie daje spokoju… Carolina De Robertis z wyczuciem i delikatnością opisuje miłość, lojalność i nadzieję w obliczu okrucieństwa.„The New Yorker”Oszałamiająca… De Robertis pisze w wyjątkowy sposób, a jej książka zapada głęboko w pamięć.„The Wall Street Journal”

Może to być używane do przechodzenia przez żelazne drzwi lub płoty i kraty. Jeśli gracz rzucił perłę, a następnie umiera przed zderzeniem, perła znika, a gracz nie jest teleportowany.

kolczyki w kształcie łezki z perłą i cyrkonią ... PlebiscytTurystyczne Perły Podkarpacia 2021. Zapraszamy Państwa do udziału w Plebiscycie „Turystyczne Perły Podkarpacia" organizowanym przez Polskie Radio Rzeszów i PTTK Rzeszów.

POWIĄZANE KSIĄŻKI