Helikopter

Helikopter - Bonnier Jonas | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Bonnier Jonas
WYMIAR
6,87 MB
NAZWA PLIKU
Helikopter.pdf
ISBN
9202279029614

OPIS

Najbardziej zuchwały napad w historii SkandynawiiPrzeczytaj, zanim obejrzysz na Netflixie!Czegoś takiego Szwecja nie widziała.22 września 2009 o 5:15 na dachu najbardziej niedostępnego budynku w Sztokholmie wylądował helikopter. Dwadzieścia minut później było już po wszystkim. Pod okiem policji i mediów skradziono 39 milionów szwedzkich koron. Pieniędzy nigdy nie odnaleziono. Czterech śmiałków z dnia na dzień trafiło na pierwsze strony gazet całego świata i stało się bohaterami. Kim byli? Jak zaplanowali ten napad stulecia?Jonas Bonniers jako jedyny dotarł do mężczyzn, którzy zorganizowali skok. Helikopter, efekt wielogodzinnych rozmów, odsłania wielomiesięczne przygotowania, oraz to, co wydarzyło się tuż po napadzie. Z każdą stroną rośnie napięcie, a zwroty akcji nie ustają aż do zaskakującego finału.Helikopter trafił na listy bestsellerów w Szwecji, Danii i Norwegii, prawa do książki zostały sprzedane do ponad 30 krajów jeszcze przed premierą. Prawa filmowe kupił Netflix, w lipcu 2018 ruszają zdjęcia do filmu, w którym zagra m.in. Jake Gyllenhaal.Jonas Bonnier - szwedzki pisarz. Mieszka i pracuje w Miami. Helikopter to jego ósma powieść.

15 km od Warszawy na terenie gminy Konstancin Jeziorna. Dysponujemy powierzchnią hangarową na ponad 40 samolotów.

Biorąc pod uwagę jego unikalne właściwości, helikoptery znalazły szerokie zastosowanie w służbach ratowniczych, wojsku i ... Modele zdalnie sterowane - Helikoptery - porównanie cen w sklepach internetowych. Polecamy Wltoys 2.4G 4Ch 6-Aixs Gyro Flybarless Rc Helicopter Rtf Z 4 Sztuk 3.7V 250Mah Lipo Battery (V911S), Kup helikopter w kategorii Klocki Cobi na Allegro - Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

POWIĄZANE KSIĄŻKI