Dam Ci to wszystko

Dam Ci to wszystko - Dolores Redondo | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Dolores Redondo
WYMIAR
9,89 MB
NAZWA PLIKU
Dam Ci to wszystko.pdf
ISBN
7212807243578

OPIS

Mroczny kryminał nagrodzony najważniejszą hiszpańską nagrodą literacką Premio Planeta 2016Najpopularniejsza powieść w Hiszpanii w 2017 rokuKiedy Manuel, wzięty pisarz, dowiaduje się, że jego mąż Álvaro zginął w tragicznym wypadku samochodowym, przeżywa szok. Przybywa do Galicji, gdzie umarł Álvaro, i na miejscu odkrywa, że prokurator odrzucił podejrzenie przestępstwa i zamknął śledztwo w tej sprawie. Wkrótce poznaje rodzinę męża – członków dostojnego rodu Muniz de Dávila, o których istnieniu nie wiedział. Za murami swojej posiadłości traktują go jak intruza.Manuel jest wstrząśnięty tym, że Álvaro miał przed nim tyle tajemnic i postanawia jak najszybciej opuścić Galicję. Na drodze staje mu Nogueira, emerytowany policjant, któremu intuicja podpowiada, że w sprawę mogą być zamieszani uprzywilejowani członkowie rodziny Álvaro. Dołącza do nich też ksiądz Lucas, który w dzieciństwie przyjaźnił się z Álvarem. Wspólnie próbują odkryć sekrety człowieka, którego – jak myśleli – dobrze znali.W miejscu przesiąkniętym tradycją i przesądami zbierają kawałki przeszłości Álvaro, które prowadzą do poznania tajemnicy jego podwójnego życia i niespodziewanej śmierci. Jednak sama logika nie wystarczy, aby powiązać wiele niewyjaśnionych zagadek.

Bo jednorożca róg, dla ciebie mam tu, I słodziutkiego psa,dla ciebie mam tu, I takie pyszne lody,dla ciebie mam tu, Kredyt w banku ja,dla ciebie mam tu, EBook Dam Ci to wszystko - mobi, epub / Dolores Redondo , 24,84 zł, Mroczny kryminał nagrodzony najważniejszą hiszpańską nagrodą literacką Premio Planeta 2016 Najpopularniejsza powieść w Hiszpanii w oceń Dam ci to wszystko Tag: Dam ci to wszystko Bezsenne Środy: „Dam ci to wszystko" Dolores Redondo. 13/06/2018 6 komentarzy.

Dam ci to wszystko Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece. 39.90 z ... Na lekturę „Dam ci to wszystko" trzeba mieć czas.

POWIĄZANE KSIĄŻKI