Apartament w Paryżu

Apartament w Paryżu - Guillaume Musso | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Guillaume Musso
WYMIAR
12,30 MB
NAZWA PLIKU
Apartament w Paryżu.pdf
ISBN
8043477833407

OPIS

Koniec drogi może tak naprawdę okazać się jej początkiem…Madeline w wynajętej pracowni ukrytej w pełnym zieleni zaułku Paryża szukała samotności. Niestety, w wyniku nieporozumienia w to samo miejsce trafił dramatopisarz Gaspard. Los skazuje tych dwoje wrażliwych samotników na dzielenie jednej przestrzeni życiowej – pracowni należącej przez lata do słynnego artysty, Seana Lorenza, którego ostatnie dzieła zniknęły w tajemniczych okolicznościach…Madeline i Gaspard, zafascynowani geniuszem i zaintrygowani tragicznym losem poprzedniego lokatora, postanawiają połączyć siły, aby odzyskać te niezwykłe obrazy.Zanim jednak odkryją sekret malarza, będą musieli zmierzyć się z własnymi demonami, a prowadzone przez nich śledztwo na zawsze odmieni ich życie.

Los skazuje tych dwoje wrażliwych samotników na dzielenie jednej ... 3-gwiazdkowy hotel w Paryżu kosztuje średnio 407 zł za noc, a 4-gwiazdkowy hotel w Paryżu - średnio 743 zł za noc. Jeśli szukasz czegoś specjalnego, 5-gwiazdkowe hotele w Paryżu można znaleźć już za ok.

Póki co, wybiera się... Nie przegapisz żadnej oferty! Obserwujesz to wyszukiwanie. Gdy pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię mailowo.

POWIĄZANE KSIĄŻKI