Ach, jak cudowna jest Panama

Ach, jak cudowna jest Panama - Janosch | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Janosch
WYMIAR
5,72 MB
NAZWA PLIKU
Ach, jak cudowna jest Panama.pdf
ISBN
3077186368246

OPIS

„Kto ma przyjaciela, może się niczego nie bać!” Miś i Tygrysek są przyjaciółmi. I niczego się nie boją, bo razem są silni - jak niedźwiedź i jak tygrys. Żyją sobie miło w przytulnym domku nad rzeczką. Pewnego dnia jednak wyruszają na poszukiwanie Panamy, kraju ich marzeń. Po drodze przeżywają wiele fantastycznych przygód. Ale gdzie leży Panama? Stary Lis, Krowa i Myszka nigdy o niej nie słyszeli; dopiero Wrona daje przyjaciołom wskazówkę, gdzie jej szukać. Na koniec znajdują to, czego szukali.

Także Ekwador, Polska z lotu ptaka, głębie oceanu ... "Ach, jak cudowna jest Panama!" rozśmieszy nie tylko dzieci. Bajka oparta jest o tekst Janoscha - niemieckiego pisarza śląskiego pochodzenia, który tworzył zabawne historyjki dla dzieci.

Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Ach, jak cudowna jest Panama! - Janosch już od 15,97 zł - od 15,97 zł, porównanie cen w 26 sklepach. Zobacz inne Literatura sensacyjna i grozy, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Ach, jak cudowna jest ta książka ;) Moja ulubiona, kiedy byłam małą dziewczynką, nieco wyższą od stołu...

POWIĄZANE KSIĄŻKI