Elidełko Kowadełko

Elidełko Kowadełko - Marta Fox | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Marta Fox
WYMIAR
8,7 MB
NAZWA PLIKU
Elidełko Kowadełko.pdf
ISBN
5301989569553

OPIS

Wszystko zaczęło się od czerwonego zeszytu, który dał mi tata. – Jeśli codziennie zapiszesz w nim jedną stronę, będziesz mogła przez półtorej godziny grać w którąś z ulubionych gier – zaproponował. – Szantaż – oburzyłam się i rzuciłam zeszyt w kąt.Po dwóch dniach odcięcia od sieci, 11-latka, Ela Kowadełko, zwana Elidełkiem, przeprosiła się z czerwonym zeszytem. Zobaczcie, co napisała. Może i wy spróbujecie?Poznajcie jej rodzinkę, koleżanki, Ulę Bubulę, Dorkę Rolkę. Także kolegów, ale o nich na razie cicho-sza, bo w jednym z nich Elidełko się zakocha nieprzytomnie.

Data wydania: 2018-01-01 ... ,,Elidełko Kowadełko" to propozycja dla czytelników z pierwszych klas szkoły podstawowej. Główna bohaterka Ela nie za dobrze radzi sobie z matematyką i ortografią.

Super Sprzedawcy. Okładka twarda Rok wydania 2018 Tytuł ... Po dwóch dniach odcięcia od sieci, 11-latka, Ela Kowadełko, zwana Elidełkiem, przeprosiła się z czerwonym zeszytem.

POWIĄZANE KSIĄŻKI