Drakulcio ma kłopoty. Jak zjeść francuską żabę?

Drakulcio ma kłopoty. Jak zjeść francuską żabę? - Magdalena Pinkwart | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Magdalena Pinkwart
WYMIAR
3,75 MB
NAZWA PLIKU
Drakulcio ma kłopoty. Jak zjeść francuską żabę?.pdf
ISBN
8807969029930

OPIS

Cześć, to ja, Drakulcio!Nasza szkolna drużyna piłkarska, Orzełki zaczęła światową karierę! No, może jeszcze niezupełnie, ale na dobry początek, dzięki tacie Gerarda dostaliśmy zaproszenie do Francji. Mecz z młodzieżową drużyną trenującą z klubem Olimpique Marsylia to jest coś!Zmierzyliśmy się nie tylko z przeciwnikami na boisku, ale także z dziwnymi francuskimi zwyczajami. W tarapaty można wpaść już na powitalnym przyjęciu, gdy w eleganckiej restauracji do stołu zostaną podane owoce morza! Wycieczka za miasto może zmienić się w koszmar, gdy pół grupy zgubi się na wielkim lawendowym polu, a reszta przez pomyłkę trafi na jacht milionera, opalającego się na plaży w Saint Tropez.Poza tym, to zupełnie nie moja wina, że zepsuł się automat do płacenia na Autostradzie Słońca i powstał wielki korek, o którym gazety napisały, że widać go nawet z kosmosu. A to, ze Tedi utknął w celi na zamku hrabiego Monte Christo to zupełny przypadek! No i te francuskie dziewczyny, które są jakieś inne niż u nas… W tej Francji po prostu wszystko jest nie tak!

Jak zjeść francuską żabę? jest dostępny w Digitalo.pl! Szukasz tego produktu? Sprawdź - najczęściej to właśnie Digitalo.pl ma najniższą cenę w Polsce. KsiążkaDrakulcio ma kłopoty. Jak zjeść francuską żabę? - OutletautorstwaMagdalena Pinkwart, Sergiusz Pinkwart ️ Zamów online w Księgarni Internetowej PWN 📚 Poznaj "Drakulcio ma kłopoty.

Mecz stulecia. Drakulcio ma kłopoty. Jak zjeść francuską żabę? ...

POWIĄZANE KSIĄŻKI